ייעוץ בריאות

ייעוץ וליווי אישי בקליניקה לתהליך בריאות

משנה חיים – בהתאמה אישית

לכולנו נתנה הזכות להיות בריאים, מאושרים,חזקים, ונמרצים לכל ימי חיינו וזה נמצא בידיים שלנו ותלוי איך ננהל את חיינו ונשמור על בריאות גופנו ונפשנו מתוך שמחה, שלוות נפש, נתינה והשפעה.

בריאות היא מצב נורמאלי וטבעי שנוצר ממילוי תנאי החיים הנכונים.

כוח הריפוי נמצא בתוך הגוף עצמו ואינו חיצוני, לגוף יש את הכוח לרפא את עצמו בתנאי שלא מפריעים לו ומאפשרים לו תנאים אופטימליים להחלמה.

שורש כל המחלות הוא הצטברות של רעלים ופסולת בגוף כתוצאה מתזונה לקויה, מהרגלי חיים ואכילה לא נכונים, מתח נפשי, זיהום אוויר, חוסר תנועה ופעילות גופנית וחילוף חומרים (מטבוליזם) לא מיטבי.

הגוף מטבע בריאתו שואף להגיע לאיזון ורוצה לפנות ולהרחיק את הרעלים והפסולת מן הגוף ואת זה הוא עושה בתהליך הפרשה מוגבר מהגוף, שמתבטא כמחלה.

ברגע שתחליטו לעבור לאורח חיים בריא ותבינו שאפשר ומגיע לכם לחיות בריא ונכון, תכנסו לתהליך משנה חיים של בריאות טבעית שיעצים את הגוף והנפש שלכם ויעורר בכם את כוחות הריפוי שנמצאים בתוככם באופן טבעי ותשובו לבריאות ושמחה.

בפגישות הייעוץ והליווי האישי, אדריך אתכם איך לשנות את אורח החיים שלכם, כדי להגיע לבריאות מיטבית, מתוך התחשבות ביכולת שלכם והכול בהדרגה עם סימפטיה, תמיכה, הקשבה וליווי עד להשגת היעד שלכם.

בקליניקה אני גם מייעץ ומדריך איך להתמודד ולהגיע לריפוי  בעיות בבריאות ומחלות שונות כגון: עצירות, צרבות, סוכרת, קרוהן, קוליטיס, דלקת מפרקים, מיגרנות, בעיות בכבד ועוד, הכול בשיטת הרפואה הטבעית שפרטתי קודם וללא הורדת תרופות ומתוך הקפדה על הוראות הרופא המטפל.

מוטקה אורון

מה כולל הייעוץ והליווי האישי?

2 פגישות פרונטאליות או בזום – לפי בחירה:

  • פגישה ראשונה - (שעה וחצי)

    בה אלמד להכיר אתכם ואת מצבכם הבריאותי ובעזרת תשאול, נעבור בצורה יסודית על ההיסטוריה הרפואית,  התזונה, הרגלי החיים וסקירת בדיקות הדם שלכם.

  • פגישה שנייה – (שעה וחצי)

    אבחון והסברת מצב הבריאות הנוכחי ומתן תכנית טיפולית שכוללת: הנחיות לגבי תזונה ותפריט שמותאם אישית, הדרכה לאורח חיים בריא, פעילות גופנית ופעילות להגברת החיות והשמחה.

  • ליווי אישי טלפוני למשך 6 שבועות

    מטרת הליווי היא לעזור לכם להטמיע ולהניע את תהליך הריפוי ולבדוק יישום ההנחיות ושינוי אורח החיים שקיבלתם על עצמכם כדי להגיע ליעדי הריפוי והבריאות שהצבנו ביחד.

הליווי יתבצע ע"י שיחת טלפון שבועית ולאורך כל התקופה באמצעות הוואטסאפ והמייל ככול שיידרש , כי הצלחתכם היא הצלחתי!

דילוג לתוכן